O marce

O marce

Kashōki to niepowtarzalne akcesoria do makijażu, włosów i paznokci, które zamieniają codzienne rytuały w zmysłową przyjemność.

Marka Kashōki powstała dzięki inspiracji pełną sprzeczności kulturą Azji, sztuką, modą i architekturą oraz przekonaniu, że piękno, wyrafinowany styl i doskonała jakość tworzą idealne połączenie.

Kashōki to doskonale wyważona fuzja szlachetnych materiałów, nieoczywistych form z geometrycznym wzornictwem i minimalizmem, wyrafinowania z tajemnicą, magią i perfekcją. Każdy detal ma znaczenie i został dopracowany do perfekcji, by wydobyć niepowtarzalne piękno i funkcjonalność każdego produktu. Kashōki to kolekcja produktów, której wielowymiarowa doskonałość zmienia obraz i standardy akcesoriów kosmetycznych w dzieła sztuki.

Nie ma uniwersalnej definicji piękna, lecz piękno jest uniwersalną wartością.

Tools For Beauty to nowoczesna i odpowiedzialna firma, która podąża za najnowszymi trendami i wsłuchuje się w potrzeby klientów. Oferujemy innowacyjne akcesoria do makijażu oraz do stylizacji włosów i paznokci.

Z naszej pasji do piękna powstały inspirujące marki, które zaspokajają wymagania zarówno profesjonalistów, jak i klientów szukających wśród produktów ogólnodostępnych jakości za przystępną cenę oraz jakości premium. Naszą misją jest stworzenie jednego miejsca, gdzie można znaleźć produkty, które spełniają potrzeby klienta zarówno profesjonalnego, jak i detalicznego. Dążymy do perfekcji dbając o najwyższą jakość i łącząc wyjątkowe wzornictwo z nowoczesną technologią i funkcjonalnością naszych produktów.