Makijaż

Pędzle
do makijażu

Kolekcja pędzli do makijażu Kashōki to połączenie wyszukanego wzornictwa z materiałami najwyższej jakości. Tworzy ją 12 wyjątkowych, wykonanych ręcznie pędzli, które na nowo zdefiniują sztukę perfekcyjnego makijażu. Kolekcja pędzli Kashōki została zaprojektowana z dbałością o każdy detal i wykonana ze szlachetnych materiałów, takich jak najwyższej jakości włosie naturalne i syntetyczne, miedź i drewno.

WŁOSIE

Do stworzenia pędzli użyto naturalnego i syntetycznego włosia najwyższej jakości. Zostało ręcznie uformowane, bez przycinania – dzięki temu zachowało swoją naturalną miękkość i sprężystość.

WŁOSIE NATURALNE

Włosie kozy:
naturalne i sprężyste – doskonałe do aplikacji sypkich i prasowanych kosmetyków.

Włosie sobola:
włosie najwyższej jakości – elastyczne, ale nieco sztywniejsze niż włosie kozy; używane do tworzenia pędzli do cieni do powiek, do ust i do eyelinera.

WŁOSIE SYNTETYCZNE

Włosie taklon:
najwyższej jakości włosie syntetyczne, doskonałe do aplikacji płynnych i kremowych kosmetyków.

SKUWKI

Skuwki pędzli Kashōki zostały zrobione z miedzi – wysokiej jakości materiału, odpornego
na powstawanie rdzy, na zarysowania i odkształcenia.

RĄCZKI

Rączki pędzli Kashōki mają niezwykły design i są zrobione z trwałego drewna schima. Są pięciokrotnie lakierowane, dzięki czemu są wyjątkowo gładkie i mają eleganckie wykończenie.

Pędzel
Kabuki

Kabuki Brush to pędzel typu kabuki, o gęstym włosiu, który jest doskonały do nakładania sypkich pudrów. Syntetyczne włosie taklon oraz zaokrąglony kształt pozwalają nabrać odpowiednią ilość kosmetyku i równomiernie rozprowadzić go na twarzy. Dzięki praktycznemu etui pędzel można zabrać ze sobą, by z łatwością poprawić makijaż w ciągu dnia. Może być bezpiecznie stosowany przez osoby uczulone na naturalne włosie.

 • Miękki i puszysty, idealny do sypkich pudrów,
 • Praktyczne etui do bezpiecznego przechowywania,
 • Wykonany z najwyższej jakości syntetycznego włosia taklon.

Tuba na pędzle do makijażu

Tuba na pędzle do makijażu wykonana z ekologicznej skóry bardzo wysokiej jakości. Doskonale sprawdza się do przechowywania pędzli w domu lub podczas podróży. Tuba jest stabilna i bardzo starannie wykonana. Przechowywanie w niej pędzli pozwala zabezpieczyć je przed odkształceniem, zanieczyszczeniem albo zniszczeniem.

Tuba pomieści od 10 do 18 pędzli.

 • Doskonała do przechowywania pędzli w domu,
 • Praktyczna w podróży, zabezpiecza pędzle przed odkształceniem,
 • Wykonana z wysokogatunkowej skóry ekologicznej,
 • Zamykana na dwa paski z zatrzaskiem,
 • Zabezpiecza pędzle przed zniszczeniem i zabrudzeniem,
 • Klasyczny, ponadczasowy design.

Wymiary:
wysokość 225 mm, średnica 70 mm

Gąbki
do makijażu

Gąbki do makijażu Kashōki zostały stworzone do perfekcyjnego nakładania płynnych i kremowych kosmetyków, takich jak podkłady i korektory. Dzięki niezwykłej miękkości zapewniają szybką i równomierną aplikację kosmetyków i końcowy efekt idealnego krycia bez smug. Mają wyjątkowe kolory i doskonale zaprojektowane kształty.

Zalotka
do rzęs

Zalotka do rzęs Kashōki pomaga długotrwale podkręcić rzęsy nadając im naturalny wygląd. Doskonale zaprojektowany mechanizm zapewnia równomierne podkręcenie nawet najkrótszych rzęs, a niezwykle miękka poduszeczka chroni je przed zniszczeniem. Zalotka jest wykonana z wysokiej jakości materiału, więc bardzo długo zachowuje swoje właściwości. Smukła, metalowa konstrukcja oraz nakładki ochronne na rączkach zapewniają wygodę i precyzję użytkowania.

 • Długotrwale podkręca rzęsy,
 • Dociera do najkrótszych włosków,
 • Pewnie trzyma się dłoni,
 • Gumowe poduszki zapobiegają uszkadzaniu rzęs.

Zobacz wszystkie produkty