Paznokcie

Pilniki do
paznokci

KONSTRUKCJA I MATERIAŁY

Warstwa ścierna wykonana z papieru najwyższej jakości, pokryta drobinkami ściernymi – zachowuje ostrość nawet przy częstym stosowaniu jednocześnie jest bezpieczna dla skórek i paznokci.

Konstrukcja oparta na rdzeniu z elastycznego tworzywa, pokrytego piankową gąbką sprawia, że nacisk na paznokcie jest delikatny i bezpieczny, zapewnia większą powierzchnię styku co ułatwia szybsze modelowanie paznokci i chroni przed uszkodzeniem naturalną strukturę płytki.

Elastyczny rdzeń i piankowa, gruba gąbka pokryta najwyższej jakości proszkowym materiałem ściernym dla bezpiecznego i równomiernego wygładzania paznokci naturalnych oraz pokrytych masą żelową bądź akrylową.

KSZTAŁTY

Łódka:
Pilnik w kształcie łódki łączy w sobie cechy klasycznego, prostego pilnika z zaokrąglonym, który pozwala na bardziej precyzyjne piłowanie paznokcia w okolicy skórek. Zaokrąglona część służy do kształtowania krawędzi bocznych oraz okolic wału paznokciowego, prosta – do skracania długości i nadawania kształtu paznokciom. Pilnik łódka nadaje się do stylizacji naturalnych i przedłużanych paznokci.

Trapez:
Pilnik w kształcie trapezu pozwala maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię ścierną. Jego proste krawędzie pomagają skracać paznokcie. Natomiast zaokrąglone i ścięte krawędzie sprawdzają się podczas pracy w okolicach skórek lub w czasie opracowywania okolic wału paznokciowego. Pilnik trapez jest wygodny w użyciu i nadaje się zarówno do paznokci naturalnych, jak przedłużanych bądź utwardzanych.

Zobacz wszystkie produkty